RADIM VIZVÁRY - PEJPRBÓJ

RADIM VIZVÁRY - PEJPRBÓJ, MIME PRAGUE Praha
neděle
10.2.2019
15:00 - 15:45
pondělí
11.2.2019
10:30 - 11:30

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 70 Kč

MIME PRAGUE Praha

PEJPRBÓJ - jeden z momentálně nejúspěšnějších pořadů pro děti a mládež, fenomenální, úžasné a skvělé představení pro děti všech věkových kategorií, které baví a uchvacuje i dospělé diváky. Skvělá a kreativní podívaná, která vás bude bavit od začátku až do konce. Groteska ani tradiční pantomima není mrtvá a toto představení pro děti a mládež je toho nezvratným důkazem!!!


V dětské představivosti ožívá i tak obyčejný každodenní předmět, jakým je kus papíru. V našem představení ji rozjitří malý vypravěč s velkou papírovou rolí. Zatímco zkoumá tento čistý, tvarovatelný materiál, objevuje příběhy, které papír vypráví. Vstoupí do jeho světa a tam se potká s maličkým chlapcem, který se stane jeho průvodcem v papírovém světě. Společně se pustí do jeho objevování, aby brzy zjistili, že může skrývat i napětí a nebezpečí.

Nonverbální pohádka s minimalistickou scénou pracuje s diváckou představivostí. V představení Pejprbój se pod rukama zkušeného loutkáře a mima Radima Vizváryho papír mění na fantastické výjevy z pohádkového světa a svou otevřenou hereckou expresí do děje zve i dětské obecenstvo.

Koncept, režie a hraje:  RADIM VIZVÁRY

Kostýmní výtvarnice: Petra Vlachynská; Hudba: Matouš Hekela; Light – design: David Prokopič, Karel Šimek; Produkce: Ilona Hájková

Délka představení:   45 minut.                             


Další informace:
https://mimeprague.cz/