EMMA PEIRSON – CAVEWOMAN

EMMA PEIRSON – CAVEWOMAN, Agentura POINT Praha

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 400 Kč

Agentura POINT Praha

předplatné GOLD PODZIM 2019

Režie: Irena Žantovská, překlad: Pavel Dominik, kostýmy: Klára Klempířová, producent: Yvetta Lizatovič

Hraje: DANIELA CHODĚROVÁ

Bravurní komedie ověnčená mnoha cenami … úspěšně uváděná po celém světě … která je ženskou obdobou a volným pokračováním kultovní one man show CAVEMAN!!!! 

Přijďte se seznámit s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

„Obhajoba jeskynní ženy“ Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje dvou pohlaví, tentokrát z ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show CAVEMAN. Diváci jsou pozvání do její „jeskyně“, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování. 

Délka představení: 100 minut bez přestávky


Další informace:
http://www.point1.cz/