LIZ LOCHHEADOVÁ – PERFECT DAYS

LIZ LOCHHEADOVÁ – PERFECT DAYS, PANTHEON PRODUCTION Praha

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 500 Kč

PANTHEON PRODUCTION Praha

předplatné „A“ JARO 2020

Pro ženy, které chtějí být šťastné a muže, kteří se toho nebojí.“
Režie: PETR KRACIK

Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy.

Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí - nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká?

Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí. Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

LENKA VLASÁKOVÁ, JAN DOLANSKÝ A JAN HOFMAN v hlavních rolích této vynikající romantické komedie o ženách, ale nejen pro ženy. Vtipná i dojemná podívaná prostřednictvím vynikajících hereckých výkonů.


Další informace:
https://www.ipantheon.cz/