NEZMAŘI

NEZMAŘI, KONCERT
čtvrtek
27.2.2020
19:30 - 21:30

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 270 Kč

KONCERT

Skupina NEZMAŘI je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku. Mají stálé publikum ve všech větších městech republiky. Za léta aktivního koncertování posbírali všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country. Na svém kontě mají 16 samostatných CD a 2 DVD.

V současné sestavě jezdí s koncertním programem, ve kterém zazní i písničky z jejich posledního CD. Posluchači si tak s nimi mohou během jednoho koncertu zazpívat písničky ze všech období kapely od historie až po současnost.


Napsali o skupině Nezmaři

“Nejvytrvalejší stálice českobudějovické folkové líhně a neustálý kandidát na neoficiální prvenství ve sborovém folkovém zpěvu. Dohromady jim to vždy ladí báječně.”

JIŘÍ ČERNÝ – hudební kritik (buklet CD Barvy českého folku)

“Při poslechu Nezmarů jsem pak zažíval mrazení i lechtání a vychutnával dokonalý zpěv, při němž se nikdo nevozí na hřbetu písniček, aby byl vidět on sám. Tohle cédéčko budete na konci obracet a zkoušet, není-li ještě něco na druhé straně.”

Dr. JIŘÍ TICHOTA – kapelník Spirituál Kvintetu (recenze CD Nezmaři 95)

“Oni nezblbli, nenechali se semlít mlýny komerce, zůstali stejní. Téhle studánce můžete věřit. Ochutnejte”

MIKI RYVOLA – legenda moderní trampské písně.