AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

POHÁDKOVÝ VÍKEND

Pátek 2. března – neděle 4. března 2018

V Městském divadle  se uskuteční  již tradiční  Festival divadla pro děti a mládež - regionální přehlídka souborů v kategorii dospělých hrajících pro děti, která probíhá ve spolupráci s Nipos – ARTAMA Praha.

Stáhněte si přihlášku i pozvánku na Pohádkový víkend 2018.

 

PŘEDPLATNÉ JARO 2018

 

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2017

 

Koncert RADŮZY 12.12.2017

Velice se omlouváme, že z důvodu zdravotní indispozice RADŮZY byl koncert přeušen.
Náhradní termín je 21. března 2018 od 19:30 hodin - viz hlavní stránka naší programové nabídky.
Vstupenky ze 12. 12. 2017 zůstávají v platnosti.

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů).

 

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!