AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

Vážení a milí diváci a předplatitelé,

Srdečně vás zdravíme v této nelehké situaci a chtěli bychom vám sdělit, že i když nyní nehrajeme, stále na vás myslíme a věříme, že se brzy potkáme v našem – vašem divadle.

Předpokládáme však, že do konce června t.r. to již nebude.

Ale nebojte se, u všech plánovaných představení hledáme vhodný náhradní termín v podzimní divadelní sezóně, abyste o svůj zážitek nepřišli. Z tohoto důvodu jsou všechny vstupenky nadále v platnosti. Budeme vám vděčni, pokud si již zakoupené vstupenky ponecháte na tento náhradní termín a nebudete požadovat vrácení vstupného. Moc nám to pomůže. Postupně budeme uveřejňovat náhradní termíny uvedení jednotlivých inscenací na našem webu na adrese www.divadlo.ckrumlov.cz/cz/informace_k_ruseni_predstaveni/

V jakémkoliv případě jsme vám k dispozici na našich mailech.

Těšíme se na vás, opatrujte se,
S úctou,

Jan Vozábal, ředitel divadla
Jaromír Hruška, dramaturg divadla
Otakar Votýpka, dramaturg divadla
Radka Petrovičová, prodej vstupenek
Ivanka Kladivová, prodej vstupenek

 

Informace o zrušených akcích a nouzovém stavu zde

 

 

 

 

 

 

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů)

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!