AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

Robert Fulghum osobně v Českém Krumlově 4.11. od 17 hod. Robert Fulghum osobně v Českém Krumlově 4.11. od 17 hod.

Nenechte si ujít možnost osobního setkání se slavným americkým spisovatelem v našem divadle. Po divadelním představení na motivy knihy Co jsem to proboha udělal? proběhne beseda i autogramiáda. Několik z jeho titulů bude na místě v prodeji. Vstupenky a informace zde.

 

Radůza - vánoční koncert 12.12.2017, Městské divadlo Český Krumlov Radůza - vánoční koncert 12.12.2017

Radůza se po kratší odmlce vrací na koncertní podia. Zvládne se doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Těšit se můžeme na písně z nového vánočního CD  Studna v poušti. Vstupenky a informace zde.

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů).

 

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!