AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

LÍBÁNKY NA JADRANU 4. 10. 2018 - ZRUŠENO

ZRUŠENO !!!
LÍBÁNKY NA JADRANU - 2.4.2019
náhradní termín: úterý - 25. 6. 2019

Spolitováním Vám oznamujeme, že  představení LÍBÁNKY NA JADRANU 2.4.2019 bylo pro hlasovou indispozici herečky Evy Holubové zrušeno. Pokud budete chtít vrátit vstupenky, je to možné v pokladně Městského divadla Český Krumlov, případně v kanceláři programového oddělení ve 2. patře.
Náhradní termín je 25.6.2019

 
 

 

Představení Tomáš Dianiška – Poslední důvod, proč se nezabít 23.4.2019 bylo z provozních důvodů zrušeno

Představení Poslední důvod, proč se nezabít je z provozních důvodů zrušeno

Představení Divadla pod Palmovkou POSLEDNÍ DŮVOD, PROČ SE NEZABÍT (23.4.2019) je z provozních důvodů zrušeno. Vstupenky je možné vrátit v místě jejich nákupu. Divadlo pod Palmovkou budou moci diváci zhlédnout v Městském divadle Český Krumlov v podzimní sezoně.

 

 

BONSAI Č. 3 A PĚTNÍK - náhradní termín koncertu je 5.4.

BONSAI Č. 3 A PĚTNÍK - NÁHRADNÍ TERMÍN 5.4.2019

Koncert kapel BONSAI Č. 3 A PĚTNÍK plánovaný na 1.3.2019 v Ántré byl pro nemoc zrušen. Náhradní termín je 5.4.2019. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů)

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!