AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

„S ohledem na aktuální epidemiologický stav a z něj vyplývajících omezení, spolu se snahou ochránit návštěvníky a další účastníky koncertu před riziky, jsme bohužel nuceni zrušit akci k oslavě 75. let Českého rozhlasu České Budějovice 5.10.2020 v divadle v Českém Krumlově.

Akce byla včas naplánována a po všech stránkách dobře připravena, ale objektivní stav neumožňuje její konání. Věřím, že koncert budeme moci nabídnout našim posluchačům a všem návštěvníkům v klidnější a bezpečnější době i s tím, že bude mnohem více důvodů ke společné oslavě a příjemnému kulturnímu zážitku.

Děkuji všem kolegyním a kolegům za výbornou přípravu a těším se, že brzy bude příležitost i klid pro uskutečnění této i dalších odložených akcí.

Přeji klidné a bezpečné dny

Ing. Zdeněk Duspiva
ředitel Českého rozhlasu České Budějovice
a Českého rozhlasu Vysočina

 

Vážení a milí diváci,

s politováním Vám sdělujeme, že:

Pro náhlé onemocnění v souboru bylo představení „NA ZLATÉM JEZEŘE“ 7. září 2020 zrušeno. Náhradní termín je 31.10.2020.

Z provozních důvodů bylo zájezdové představení „Odpočívej ve svém pokoji“ 11. září 2020 Divadlem Studio Dva zrušeno. Náhradní termín pro Vás intenzivně dojednáváme a budeme Vás o něm informovat.

Pokud Vám nebude nový termín vyhovovat, je možné vstupenky vrátit v místě, kde byly zakoupeny.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace

Městské divadlo Český Krumlov

 

Roušky v ČR od 1. září 2020

Vážení diváci,

od 1. září 2020 platí povinnost nošení roušek na vnitřních hromadných akcích nad 100 účastníků.

Toto opatření se vztahuje i na představení a koncerty v sále Městského divadla Český Krumlov.

Děkujeme Vám, že respektujete nařízení.

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů)

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!