AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

Regionální krajská postupová přehlídka souborů v kategorii dospělých hrajících pro děti POHÁDKOVÝ VÍKEND 29. - 31.3.2019

POHÁDKOVÝ VÍKEND 29. - 31.3.2019

Regionální krajská postupová přehlídka souborů v kategorii dospělých hrajících pro děti.

Rádi bychom Vás informovali o termínu konání regionální krajské postupové přehlídky souborů v kategorii dospělých hrajících pro děti s názvem „POHÁDKOVÝ VÍKEND“. Tímto termínem je: 29. – 31. března 2019. Místem konání a pořadatelem této přehlídky je Městské divadlo Český Krumlov, o.p.s. Přehlídka je realizo vána ve spolupráci a za podpory NIPOS – Artama Praha organizací zřizovanou Ministerstvem kultury České republiky.

Další informace a přihláška souboru k účasti zde.

 

 

LÍBÁNKY NA JADRANU 4. 10. 2018 - ZRUŠENO

LÍBÁNKY NA JADRANU - NÁHRADNÍ TERMÍN 2.4.2019

Náhradní termín za zrušené představení 4.10.2018 je úterý 2. dubna 2019.

 

 

BONSAI Č. 3 A PĚTNÍK - náhradní termín koncertu je 5.4.

BONSAI Č. 3 A PĚTNÍK - NÁHRADNÍ TERMÍN 5.4.2019

Koncert kapel BONSAI Č. 3 A PĚTNÍK plánovaný na 1.3.2019 v Ántré byl pro nemoc zrušen. Náhradní termín je 5.4.2019. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů)

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!