AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

V září oslavíme 25. výročí znovuotevření Městského divadla Český Krumlov a obnovení činnosti DK Českokrumlovské scény. Podzimní divadelní sezónu zahájíme 20. září 2018 slavnostním představením hry Jaromíra Hrušky - LOVE,... SORRY.

 

 

Koncert AG FLEK 5. 10. 2018, Městské divadlo Český Krumlov

AG FLEK 5. 10. 2018

pátek 5.10.2018 od 19:30 hod.

„O takové hudbě nemá cenu číst, ta se musí zažít…“

vstupenky a další informace

 

 

Aneta Langerová - koncert s kapelou a smyčcovým triem, neděle 25.11.2018 od 19:30 hod., foto: Olga Špátová 2014

Aneta Langerová - koncert s kapelou a smyčcovým triem

neděle 25.11.2018 od 19:30 hod.

Na koncertech Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z posledního alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích a také poslední singl Hvězda.

vstupenky a další informace

 

 

 

 

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů)

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!