Program

ERNEST THOMPSON – NA ZLATÉM JEZEŘE

ERNEST THOMPSONNA ZLATÉM JEZEŘE

Agentura HARLEKÝN Praha

pondělí
7.9.2020
19:30 - 22:00
D. LINDSAY ABAIRE – ODPOČÍVEJ VE SVÉM POKOJI
pátek
11.9.2020
19:30 - 21:10
SILNICE  (LA STRADA)

SILNICE (LA STRADA)

Divadlo KALICH Praha

neděle
13.9.2020
19:30 - 21:50
FOLKER BOHNET, ALEXANDER ALEXY – OSCAR PRO EMILY
úterý
29.9.2020
19:30 - 21:20
DASHA A BIG BAND GUSTAVA BROMA

DASHA A BIG BAND GUSTAVA BROMA

Slavnostní koncert u příležitosti výročí 75 let Českého rozhlasu České Budějovice

pondělí
5.10.2020
19:30 - 21:30
DAVID KOLLER ACOUSTIC
úterý
6.10.2020
19:00 - 21:30
ONDŘEJ SEKORA – FERDA MRAVENEC

ONDŘEJ SEKORAFERDA MRAVENEC

DOCELA VELKÉ DIVADLO LITVÍNOV

neděle
11.10.2020
15:00 - 16:10
ONDŘEJ SEKORA – FERDA MRAVENEC

ONDŘEJ SEKORAFERDA MRAVENEC

DOCELA VELKÉ DIVADLO Litvínov

12.10.2020
08:30 - 09:40
10:30 - 11:40
TARA FUKI

TARA FUKI

KONCERT

středa
14.10.2020
20:00 - 22:00
JEN SILVERMAN – PŘÍTELKYNĚ

JEN SILVERMANPŘÍTELKYNĚ

DIVADLO UNGELT PRAHA

čtvrtek
15.10.2020
19:30 - 21:30
připravujeme
JAN ÁMOS KOMENSKÝ – LABYRINT SVĚTA

JAN ÁMOS KOMENSKÝLABYRINT SVĚTA

DIVADLO VÍTI MARČÍKA

16.10.2020
08:30 - 09:30
10:30 - 11:30
připravujeme
C. MAGNIER, M. GUILLAUME, J. FRANCO – LADY OSKAR
pondělí
19.10.2020
19:30 - 22:00
T. JARKOVSKÝ, K. BĚLOHLÁVEK – O ZLATÉ RYBCE
20.10.2020
08:30 - 09:20
10:30 - 11:20
TÁŇA NÁLEPKOVÁ – MILOVAT K SMRTI

TÁŇA NÁLEPKOVÁMILOVAT K SMRTI

Divadelní a filmová agentura Praha

úterý
20.10.2020
19:30 - 21:55
připravujeme
ERIC ASSOUS – PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME
neděle
25.10.2020
19:30 - 21:40
DUO MATĚJ PTASZEK & JAN STEHLÍK
čtvrtek
5.11.2020
20:00 - 22:00
TOMÁŠ DIANIŠKA – TRANSKY, BODY, VTEŘINY

TOMÁŠ DIANIŠKATRANSKY, BODY, VTEŘINY

DIVADLO PETRA BEZRUČE Ostrava

středa
11.11.2020
19:30 - 21:10
připravujeme
TOMÁŠ DIANIŠKA – TRANSKY, BODY, VTEŘINY

TOMÁŠ DIANIŠKATRANSKY, BODY, VTEŘINY

DIVADLO PETRA BEZRUČE Ostrava

čtvrtek
12.11.2020
10:00 - 11:40
ALOIS A VILÉM MRŠTÍKOVÉ – MARYŠA

ALOIS A VILÉM MRŠTÍKOVÉMARYŠA

Divadlo A. DVOŘÁKA Příbram

pátek
13.11.2020
19:30 - 21:30
JAKUB NVOTA – KOUZELNÁ VYHLÍDKA

JAKUB NVOTAKOUZELNÁ VYHLÍDKA

Divadelní spolek FRÍDA Brno

pondělí
23.11.2020
19:30 - 21:50
připravujeme
MINIPÁRTY KARLA ŠÍPA

MINIPÁRTY KARLA ŠÍPA

s hostem J. A. NÁHLOVSKÝM

čtvrtek
26.11.2020
19:30 - 21:10
MARK ST. GERMAIN – RELATIVITA

MARK ST. GERMAINRELATIVITA

DIVADLO V ŘEZNICKÉ Praha

pátek
27.11.2020
19:30 - 21:00
SETKÁNÍ PŘED BETLÉMEM

SETKÁNÍ PŘED BETLÉMEM

DIVADLO VÍTI MARČÍKA

neděle
29.11.2020
15:00 - 16:00
SETKÁNÍ PŘED BETLÉMEM

SETKÁNÍ PŘED BETLÉMEM

DIVADLO VÍTI MARČÍKA

pondělí
30.11.2020
08:30 - 09:30
SETKÁNÍ PŘED BETLÉMEM

SETKÁNÍ PŘED BETLÉMEM

DIVADLO VÍTI MARČÍKA

pondělí
30.11.2020
10:30 - 11:30
připravujeme
DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

ZVÍŘENÝ PRACH TOUR

čtvrtek
3.12.2020
19:30 - 21:00
JARMILA VLČKOVÁ – RADUJME SE, VESELME SE!

JARMILA VLČKOVÁRADUJME SE, VESELME SE!

DIVADLO U STARÉ HEREČKY Hradec Králové

neděle
6.12.2020
15:00 - 15:40
JARMILA VLČKOVÁ – RADUJME SE, VESELME SE!

JARMILA VLČKOVÁRADUJME SE, VESELME SE!

DIVADLO U STARÉ HEREČKY Hradec Králové

7.12.2020
08:30 - 09:10
10:30 - 11:10
JOHNNIE MORTIMER, BRIAN COOK – KDYŽ KOČKY NEJSOU DOMA
úterý
8.12.2020
19:30 - 21:30
LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU

LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU

MUZIKÁL - MOJE LÁSKA

středa
9.12.2020
19:30 - 21:30
JEAN POIRET – VESELÉ VELIKONOCE

JEAN POIRETVESELÉ VELIKONOCE

PANTHEON PRODUCTION Praha

čtvrtek
10.12.2020
19:30 - 21:30
připravujeme
VLADIMÍR MIŠÍK & ETC, JAMIE MARSHALL & THE AMPLIFIED ACOUSTIC BAND
sobota
12.12.2020
19:30 - 21:30
GILLES DYREK – BENÁTKY POD SNĚHEM

GILLES DYREKBENÁTKY POD SNĚHEM

PANTHEON PRODUCTION Praha

pondělí
14.12.2020
19:30 - 21:00
připravujeme
PATRICK RYAN – JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU

PATRICK RYANJAK JSEM VYHRÁL VÁLKU

Divadlo A. DVOŘÁKA Příbram

úterý
12.1.2021
19:30 - 22:00
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

Agentura Harlekýn Praha

čtvrtek
14.1.2021
19:30 - 21:50
DERMOT CANAVAN – TŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE

DERMOT CANAVANTŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE

Divadelní a filmová agentura Praha

středa
20.1.2021
19:30 - 21:20
GÉRARD LAUZIER – NALEVO OD VÝTAHU

GÉRARD LAUZIERNALEVO OD VÝTAHU

PANTHEON PRODUCTION Praha

neděle
24.1.2021
19:30 - 22:00

Změna programu vyhrazena !

Hudební pořady v Městském divadle Český Krumlov