Program

H. CH. ANDERSEN – OŠKLIVÉ KAČÁTKO

H. CH. ANDERSENOŠKLIVÉ KAČÁTKO

DIVADLO U STARÉ HEREČKY Hradec Králové

neděle
1.3.2020
15:00 - 15:40
T. PAVELKOVÁ, J. DURĎÁK: STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI
5.3.2020
08:30 - 10:00
10:30 - 12:00
6.3.2020
08:30 - 10:00
10:30 - 12:00
připravujeme
PATRICK RYAN – JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU

PATRICK RYANJAK JSEM VYHRÁL VÁLKU

Divadlo A. DVOŘÁKA Příbram

úterý
10.3.2020
19:30 - 22:00
C. MAGNIER, M. GUILLAUME, J. FRANCO – LADY OSKAR
čtvrtek
19.3.2020
19:30 - 22:00
DAVID KOLLER ACOUSTIC
pátek
20.3.2020
19:00 - 21:30
LARRY JOHN MCNALLY
středa
25.3.2020
20:00 - 22:00
B. ŠIMKOVÁ – JAK SI PRINCEZNA VZALA DRAKA
sobota
28.3.2020
10:00 - 11:00
připravujeme
A. BLÁHOVÁ – O PRINCEZNĚ NA OCET

A. BLÁHOVÁO PRINCEZNĚ NA OCET

DS Spektrum Sezimovo Ústí

sobota
28.3.2020
15:00 - 16:00
připravujeme
A. ŠVEC ST. – NEBOJTE SE NIC ČARODĚJNIC

A. ŠVEC ST.NEBOJTE SE NIC ČARODĚJNIC

DS Rolnička Hořice na Šumavě

sobota
28.3.2020
17:00 - 17:50
připravujeme
L. A V. CHALOUPKOVI – PRAVÉ KOUZLO

L. A V. CHALOUPKOVIPRAVÉ KOUZLO

Suchdolský divadelní spolek ze Suchdola nad Lužnicí

neděle
29.3.2020
10:00 - 10:50
připravujeme
S. KOČVAROVÁ, V. VRTEK – VELKÁ CIRKUSOVÁ POHÁDKA
neděle
29.3.2020
15:00 - 15:50
připravujeme
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

Agentura Harlekýn Praha

úterý
31.3.2020
19:30 - 21:50
ALOIS A VILÉM MRŠTÍKOVÉ – MARYŠA

ALOIS A VILÉM MRŠTÍKOVÉMARYŠA

Divadlo A. DVOŘÁKA Příbram

neděle
5.4.2020
19:30 - 21:30
ERIC ASSOUS – PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME
středa
8.4.2020
19:30 - 21:40
VLADIMÍR MIŠÍK & ETC, JAMIE MARSHALL & THE AMPLIFIED ACOUSTIC BAND
středa
15.4.2020
19:30 - 21:30
RECITÁL VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
pátek
17.4.2020
20:00 - 21:30
DERMOT CANAVAN – TŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE

DERMOT CANAVANTŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE

Divadelní a filmová agentura Praha

pondělí
20.4.2020
19:30 - 21:20
připravujeme
T. JARKOVSKÝ, K. BĚLOHLÁVEK – O ZLATÉ RYBCE
21.4.2020
08:30 - 09:20
10:30 - 11:20
SYNDIBÁD

SYNDIBÁD

Divadlo STUDNA Hosín

neděle
26.4.2020
15:00 - 15:50
připravujeme
GÉRARD LAUZIER – NALEVO OD VÝTAHU

GÉRARD LAUZIERNALEVO OD VÝTAHU

PANTHEON PRODUCTION Praha

pondělí
4.5.2020
19:30 - 22:00
připravujeme
SILNICE – LA STRADA

SILNICELA STRADA

Divadlo KALICH Praha

úterý
12.5.2020
19:30 - 21:50
MARK ST. GERMAIN – RELATIVITA

MARK ST. GERMAINRELATIVITA

DIVADLO V ŘEZNICKÉ Praha

pondělí
18.5.2020
19:30 - 21:00
připravujeme
DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

ZVÍŘENÝ PRACH TOUR

středa
20.5.2020
19:30 - 21:00
FOLKER BOHNET, ALEXANDER ALEXY – OSKAR PRO EMILY
úterý
26.5.2020
19:30 - 21:30
připravujeme
ERNEST THOMPSON – NA ZLATÉM JEZEŘE

ERNEST THOMPSONNA ZLATÉM JEZEŘE

Agentura HARLEKÝN Praha

úterý
2.6.2020
19:30 - 22:00