GÉRARD LAUZIER – NALEVO OD VÝTAHU

GÉRARD LAUZIER – NALEVO OD VÝTAHU, PANTHEON PRODUCTION Praha
pátek
17.9.2021
19:30 - 22:00

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 480 Kč

PANTHEON PRODUCTION Praha

Přeloženo ze 24.1.2021 a 4.5.2020, předplatné i vstupenky zůstávají v platnosti

předplatné „PLUS“ JARO 2020

„Ti dva se prostě zbožňují.“

Režie: PETR SVOJTKA

„Stačí jedny zabouchnuté dveře, žárlivý milenec a Yan má zase spoustu problémů“

Hlavní postavou francouzské situační komedie Nalevo od výtahu je Yan, výtvarník - tichý, klidný, plachý a spořádaný muž, kterého má konečně, po celých měsících tajného zbožňování, navštívit v bytě vdaná Florence. Decentní setkání se však v důsledku náhod a nedorozumění, vznikajících kvůli chorobně žárlivému sousedovi a jeho mladičké manželce, mění ve sled zdánlivě absurdních situací.

V hlavní roli brilantní francouzské komedie se vám jako YAN představí ve vynikajícím komediálním hereckém výkonu skvělý ROMAN VOJTEK!!!

Všechno začne, jako v mnoha dobrých komediích, zabouchnutými dveřmi. Nervózní výtvarník Yan čeká návštěvu známé pařížské krasavice. Yanova sousedka vyprovází v negližé svého muže k výtahu, při návratu se jí ale nešťastnou náhodou zabouchnou dveře od bytu. Zazvoní na Yana, kterého napadne přelézt do jejího bytu přes společný balkon. Nervózní z očekávané návštěvy ženy svých snů se na balkoně košilí zahákne za zábradlí. V Yanově bytě je polonahá žena, on visí bezmocný nad propastí a vysněná dáma je za dveřmi. To je úvodní situace úspěšné komedie plné podobně neočekávaných dějových zvratů a vtipných, mistrně napsaných dialogů.


Další informace:
http://www.ipantheon.cz