Jak se k nám dostanete

Kde nás najdete? Do písemné adresy zadejte: Horní ulice čp. 2, Český Krumlov

Adresa pro zadání GPS:

Městské divadlo Český Krumlov, o.p.s.
Horní ulice
381 01 Český Krumlov

Souřadnice pro GPS

GPS: 14° 19' 7.47"E; 48° 48' 38,09"N (14.318742E; 48.810582N)

Parkování

Městské divadlo nemá pro diváky vlastní parkoviště. Nabízíme Vám informace, které Vám umožní parkování osobního vozidla.

Mapu parkovišť najdete: zde

Bodová parkovací karta

V INFOCENTRU  v Českém Krumlově  si můžete zakoupit tzv. "bodovou kartu Parking Český Krumlov". Tato karta slouží pro zvláštní úhradu za parkovné na parkovištích Parking Český Krumlov - P1 (Jelení zahrada), P2 (Pod Poštou), P3 (Městský park). Parkovné je hrazeno postupným odečítáním kreditu z této karty. Jeden kreditní bod odpovídá jedné české koruně.

Její největší výhoda spočívá v tom, že v době od 14.30 do 10.00 lze parkovat na všech velkých parkovištích v dosahu centra jen za 2,- Kč za hodinu.

Další informace o bodové kartě: zde 

Parkoviště u čerpací stanice AGIP

Mincovní automat u čerpací stanice Agip zpoplatňuje parkování jen v pondělí až sobotu od 08.00 do 19.00 hod - respektovali jsme obvyklé začátky kulturních akcí, tak aby po 19 hodině bylo parkování zdarma (neděle tedy také zdarma). V provozní době stojí prvních 45 minut 5,-Kč, prvních 90 minut 10,-Kč, každá další započatá hodina pak již 30,-Kč.

Další informace: zde

 

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: