Renato Giordano a Rodolfo Sonego - Vím, že víš, že vím...

Renato Giordano a Rodolfo Sonego - Vím, že víš, že vím..., Agentura Harlekýn Praha
úterý
8.2.2022
19:30 - 21:50

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 600 Kč

Agentura Harlekýn Praha

Přeloženo z 31.3.2020, 14.1.2021 a 30.5.2021, vstupenky zůstávají v platnosti

Režie a úprava: VLADIMÍR STRNISKO

Překlad: Karina Havlů, scéna a kostýmy: Michaela Červenková, maskérka: Eva Hrušková, kostymérka: Radka Šedová, technická spolupráce: Luboš Loubal, Aleš Hanzlíček, Václav Skalník, Jiří Beneš a Petr Mrázek

Osoby a obsazení:

Livia Bonettiová - SIMONA STAŠOVÁ, Fabio Bonetti - MICHAL DLOUHÝ, Veronika Bonettiová - jejich dcera - Andrea Daňková, Cavalli - soukromý detektiv - Vasil Fridrich nebo Petr Vančura.

Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru?

Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Vědět, znamená pochopit a pochopit dává šanci napravit. Zdá se to jednoduché? Jenomže ve světě, kde se při prvním náznaku bolesti, nesnází a nepohody rovnou bere do zaječích, kde se vztahy rozpadají jak na běžícím pásu bez jakéhokoli pokusu o nápravu či změnu, natož pak nějaké sebezpytování, je tahle několik desetiletí stará komedie vítaným připomenutím hodnot, které považujeme za ztracené.

Stejnojmenný slavný film natočili v roce 1982 Alberto Sordi a Monica Vittiová v hlavních rolích  a Sordi se ujal i úlohy režiséra. Na divadelních prknech byla hra poprvé uvedena v Římě v roce 2012 v úpravě a režii Renata Giordana, který se zároveň zhostil role soukromého detektiva.

Jedinečné a brilantní herecké výkony Simony Stašové a Michala Dlouhého, přitažlivý děj plný silných emocí a vášní, smíchu a pláče, velkých zvratů, to všechno v komedii "Vím, že víš, že vím…".

Délka představení: cca 2 hodiny a 20 minut s přestávkou

 Další informace:
https://www.harlekyn.cz/