Eric Assous – Milionový údržbář

Eric Assous – Milionový údržbář, Agentura Harlekýn Praha
čtvrtek
9.12.2021
19:30 - 21:30

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 600 Kč

Agentura Harlekýn Praha

Předplatné „A“ jaro 2022

Nenechte si ujít herecký koncert PETRA NÁROŽNÉHO a VERONIKY FREIMANOVÉ ve skvělé francouzské komedii!!! Jako milionář zklamal. Uspěje jako bezdomovec?

Režie: Antonín Procházka, překlad: Alexandr Jerie, scéna: Renata Štefková, kostýmy: Lenka Polášková, kostymérky: Helena Konarovská, Petra Masopustová a technici: Petr Mrázek, Lubomír Loubal, Aleš Hanzlíček a Sebastian Ečer.

Osoby a obsazení:
Jean Pierre, bývalý manžel / PETR NÁROŽNÝ, Séverine, bývalá manželka / VERONIKA FREIMANOVÁ, Célia, mladá sekretářka / Zuzana Žáková nebo Anna Kotlíková, Guillaume, syn Séverine / Robert Hájek nebo Martin Zahálka ml., Patrice, finanční ředitel / Vasil Fridrich nebo Antonín Procházka, Lebovsky / Antonín Procházka nebo Vasil Fridrich, Victoria, bývalá milenka Jeana Pierra / Lucie Zedníčková nebo Štěpánka Křesťanová.

Séverinu opustil manžel Jean Pierre před dvaceti lety. Opuštěná a na mizině si založila vlastní vydavatelství, které teď prosperuje. Jednoho dne se tento kdysi světácký ex-manžel objeví před jejími dveřmi, avšak už to není ten arogantní a cynický obchodník, ale zruinovaný muž bez střechy nad hlavou. Jean Pierre přišel, aby se omluvil, a jako nezaměstnaný se vlastně zeptal i na práci.
Séverine se rozhodne dát mu šanci a nabídne mu místo údržbáře. Jean Pierre tak musí překonat svou hrdost, obléct si pracovní uniformu, vzít kartáč a kbelík a přijmout ponížení. Séverine s ním totiž zachází jako s onucí. Ale Jean Pierre není typ, který by se tak rychle poddal…

Délka představení: 2 hodiny včetně přestávky


Další informace:
https://www.harlekyn.cz/