GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly

GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly, Andreou T. Kalivodovou a R. Skleničkovou

Vstupné: 390 Kč

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Andreou T. Kalivodovou a R. Skleničkovou

 
S lítostí Vám oznamujeme, že pro onemocnění několika interpretů rušíme koncert 14. února 2023.
Vstupenky je možné vrátit v místě, kde byly zakoupeny do 14. března 2023.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

 

Pro většinu z nás je nejdůležitější, zda se nám hudba líbí, nebo ne. Proč jí tedy dělit jinak. Pojďme si takovou hudbu poslechnout, navíc v podání skvělých interpretů.

Přijďte si užít úžasný večer se skvostnou Andreou Tögel Kalivodovou, sólistkou opery Národního Divadla, zaposlouchejte se do mistrovské hry skvělé klavíristky, Ráchel Skleničkové, která bude i zpívat a nechte se unést uměním jediného českého zpěváka belcanto rocku, kterým je Marty Bianco, jenž je někdy přezdíván „český Bocelli“ a jehož barva hlasu je v mnohém podobná Karlu Gottovi.

Skupina GPS, Pražský symfonický orchestr VŠCHT, který řídí Dominik Landsinger a Českokrumlovský dětský pěvecký sbor se sbormistrem Lukášem Holcem se pak ujmou hudebního doprovodu.

Koncert bude zaznamenáván, přijďte tedy podpořit atmosféru koncertu i svým potleskem... Všichni vystupující se na vás moc těší.

Koncert přináší GPS Music, za podpory Městského Divadla Český Krumlov. Mediálními partnery jsou Český Rozhlas České Budějovice a Jihočeská televize

Další informace:  www.gps-music.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: