GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly

GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly, Andreou T. Kalivodovou a R. Skleničkovou

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Andreou T. Kalivodovou a R. Skleničkovou

 
S lítostí Vám oznamujeme, že pro onemocnění několika interpretů rušíme koncert 14. února 2023.
Vstupenky je možné vrátit v místě, kde byly zakoupeny do 14. března 2023.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

 

Pro většinu z nás je nejdůležitější, zda se nám hudba líbí, nebo ne. Proč jí tedy dělit jinak. Pojďme si takovou hudbu poslechnout, navíc v podání skvělých interpretů.

Přijďte si užít úžasný večer se skvostnou Andreou Tögel Kalivodovou, sólistkou opery Národního Divadla, zaposlouchejte se do mistrovské hry skvělé klavíristky, Ráchel Skleničkové, která bude i zpívat a nechte se unést uměním jediného českého zpěváka belcanto rocku, kterým je Marty Bianco, jenž je někdy přezdíván „český Bocelli“ a jehož barva hlasu je v mnohém podobná Karlu Gottovi.

Skupina GPS, Pražský symfonický orchestr VŠCHT, který řídí Dominik Landsinger a Českokrumlovský dětský pěvecký sbor se sbormistrem Lukášem Holcem se pak ujmou hudebního doprovodu.

Koncert bude zaznamenáván, přijďte tedy podpořit atmosféru koncertu i svým potleskem... Všichni vystupující se na vás moc těší.

Koncert přináší GPS Music, za podpory Městského Divadla Český Krumlov. Mediálními partnery jsou Český Rozhlas České Budějovice a Jihočeská televize
Další informace:
https://www.gps-music.cz/