Eric Emmanuele Schmitt - Oskar a růžová paní

Eric Emmanuele Schmitt - Oskar a růžová paní, Komorní divadlo KALICH Praha

Vstupné: 560 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Komorní divadlo KALICH Praha

Předplatné "A" JARO 2023

Oskar a růžová paní je hrou o tom, jak může být život krásný, i když je k nám krutý, je o odvaze žít a chuti se smát.

Režie: JAKUB NVOTA

 

V titulních rolích se představí:

JOSEF POLÁŠEK  

PAVLA TOMICOVÁ

 

Oskar je úžasný chlapec. Sedí v nemocnici, a co potřebuje, je opravdu dobrý plán. Měl by to být vskutku důmyslný plán, jak přežít život se vším, co k němu patří až do vysokého věku, ale stihnout to v přeci jen trochu kratším čase. Jeden den jako deset let – s tím může Oskarovi pomoct jen jediný člověk. Obávaná škrtička z Languedocu, bývalá zápasnice, dnes záhadná, úžasná, vždy pohotová babi Růženka…

Spolu s Oskarem jsou tým, který chrlí vtip, humor a nic pro něj není svaté, nemožné, nedosažitelné i v těch nejdramatičtějších situacích. Všechno zvládnou, vědí totiž dobře, že záda jim kryje ještě třetí tajný parťák Pánbůh osobně, který má kouzla s časem a zázraky na počkání takříkajíc v popisu práce.

Velká herecká výzva pro oba herce byla bezezbytku naplněna a Vás čeká herecký koncert Josefa Poláška a Pavly Tomicové. Nenechte si ujít!!!

Délka představení: 2 hodiny s přestávkou

Další informace:  www.divadlokalich.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: