Michal Walczak - Lov na losa

Michal Walczak - Lov na losa, Agentura SCHOK / Agentura HARLEKÝN

Vstupné: 600 Kč

Městské divadlo
Horní Brána, Horní 2, Český Krumlov, 381 01

Agentura SCHOK / Agentura HARLEKÝN

Předplatné "PLUS" JARO 2023

Situační komedie s prvky hororu.

Režie: JAKUB KROFTA, překlad: Jiří Vondráček, scénografie a kostýmy: Martina Zwyrtek, hudba: Petra Horvátová, produkce: Jana Polášková

Osoby a obsazení:

Kamil: LADISLAV HAMPL

Eliška: Petra Horvátová

Miloš: MAREK DANIEL

Míša: Jana Polášková

Past: SAŠA RAŠILOV

Eliška s Kamilem se právě nastěhovali do svého prvního bytu a plánují svatbu. Návštěvu Eliščiných rodičů, během které je chce Kamil požádat o ruku jejich dcery, však zkomplikuje nezvaný host, ze kterého se vyklube bývalý Eliščin milenec …

Tak začíná divadelní hra jednoho z nejznámějších dramatiků Michala Waltzaka, jež se stala hitem jak polských, tak i evropských scén, a kterou nyní ve vynikajícím obsazení nabízíme i českým divákům.

Situační komedie s prvky hororu diváka v žádném případě nešetří. Servíruje mu nekonečnou nálož emocí od smíchu přes hrůzu až po vzrušení. Pod atraktivním povrchem se však skrývá hlubší poselství, ze kterého mrazí.

Velká herecká výzva pro všechny a vynikající herecký koncert MARKA DANIELA. Nenechte si ujít!!

Délka představení: 2 hodiny 15 minut s přestávkou

Další informace:  www.lovnalosa.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: