Jaromír Hruška - Sorry…, baby!

Jaromír Hruška - Sorry…, baby!, Divadelní klub Českokrumlovská scéna

Vstupné: 300 Kč

Městské divadlo
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Divadelní klub Českokrumlovská scéna

SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA

Volné pokračování kultovní „chilli“ komedie nejen o sexu a vztazích on-line i off-line.

Režie, scénář a hudební dramaturgie: Jaromír Hruška
Výprava: Vendula Pohlová
Choreografie: Barbora Šímová
Produkce a PR: Jarmila Maříková
Světla: Radim Macho, Jan Opekar

Hrají: Drahoslava Opekarová, Vendula Pohlová, Lenka Knösel, Dalibor Návara, Jarmila Maříková, Miroslava Návarová, Lenka Fuxová, Jaroslava Dominová a Simona Ždiarská.

Laskavě nekorektní komedie ze života jedné firmy. Příběh pokračuje!!! Nové situace, nové postavy, nové emoce. Jakákoliv podobnost postav hry, jejich příběhů a situací s reálnými osobami, příběhy a situacemi není čistě náhodná! Poznáváte se?! ME TOO! Víme, co se děje u vás doma! Víme, co se děje u vás ve firmě! Sledujeme vás! I vy sledujte nás! Komedie je mimo jiné o sexu, vztazích, svobodě, lásce, osamělosti, opravdovém sdílení i pravdivých lžích. To vše je zabaleno do úhledně a příjemně laděného balíčku, který ctí žánr komedie s něžně nabroušeným existenciálním ostřím.

Délka představení: 2 hodiny s přestávkou

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: PŘEDSTAVENÍ NENÍ VHODNÉ PRO DIVÁKY MLADŠÍ 15 LET!
Vzhledem ke značnému počtu vulgárních slov, která jsou nezbytnou součástí dialogů hry, není představení vhodné pro diváky mladší 15 let a diváky zvláště citlivé na tento způsob vyjadřování.

 

Přeloženo z 21. dubna 2023, vstupenky zůstávají v platnosti. 

 

Další informace:  www.facebook.com

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: