Jitka Smutná trio

Jitka Smutná trio, J. Smutná, M. Kramarovič, T. Nekudová

Vstupné: 280 Kč

Divadelní klub Ántré
Horní Brána, ulice Horní 2, Český Krumlov, 381 01

J. Smutná, M. Kramarovič, T. Nekudová

Česká herečka a moderátorka vystudovala DAMU, později působila ve Východočeském divadle v Pardubicích a ve Státním divadle v Ostravě. V roce 1990 se vrátila zpět do Prahy, kde byla do roku 2006 členkou činohry Národního divadla, odkud přešla v témže roce do souboru Městských divadel pražských.

Hostuje na jevištích dalších pražských scén (Divadlo Bez zábradlí, Divadlo v Řeznické, Divadlo Na Prádle, Divadlo Palace). Patří k úspěšným filmovým (Dva lidi v ZOO, Návrat idiota, Otesánek), dabingovým, televizním (Velké sedlo, Četnické humoresky, Cesty domů, Ohnivý kuře, Ulice) i rozhlasovým herečkám a moderátorkám (od ledna 2014 moderátorkou pořadu Dvanáct ve dvanáct na Dvojce).

V době svého ostravského působení spolupracovala jako folková zpěvačka mj. s Jarkem Nohavicou, vyučuje herectví na pražské Vyšší odborné škole herecké.

Jitka Smutná vystupuje v duu s kytaristou Milanem Kramarovičem, či s kapelou Rodinná fúze.

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: