Marc Gilbert Sauvajon - Třináct u stolu

Marc Gilbert Sauvajon - Třináct u stolu, Agentura Harlekýn Praha / Divadlo Lucie Bílé Praha

Vstupné: 700 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Agentura Harlekýn Praha / Divadlo Lucie Bílé Praha

„PLUS“ PODZIM 2023

Strhující herecký koncert ve francouzské komedii o pověrčivé Madeleine, která dokonale zamotá osudy pozvaných hostů. V hlavních rolích této vynikající komedie excelují

SIMONA STAŠOVÁ a MIROSLAV ETZLER

Nenechte si ujít!

Režie: Vladimír Strnisko, překlad: Alexandr Jerie, kostýmy: Michaela Červenková, výtvarná spolupráce: Martin Černý, hudba: Dalibor Kapras, maskérka: Eva Hrušková, kostymérka: Radka Šeredová, technika: Petr Mrázek, Václav Skalník, Lubomír Loubal, Sebastián Ečer, Marian Loubal.

Manželé Madeleine a Antoine Villardierovi ve svém domě chystají slavnostní večeři pro vybranou společnost. Madeleine je pověrčivá a zoufale se snaží zabránit hrozícímu počtu třinácti hostů u stolu. Pokaždé když se zdá, že je zasedací pořádek konečně vyřešen k její spokojenosti, nastanou komické situace vyplývající ze vztahů všech pozvaných hostů. Pověrčivá Madeleine dokonale zamotá jejich osudy. Podaří se slavnostní večer zachránit, anebo skončí katastrofou?

Komedie Třináct u stolu slavila obrovské úspěchy v Paříži, v Římě, i po celé Evropě a dočkala se i filmového zpracování. V hlavních rolích se tehdy představili Micheline Presle a Fernand Gravey. V jedné z rolí debutovala pozdější velká hvězda Annie Girardot.

 

Hrají:

SIMONA STAŠOVÁ

MIROSLAV ETZLER

Simona Postlerová / Kamila Špráchalová

Julie Štandera / Nela Štefanová

Oto Rošetzký

Čestmír Gebouský

Martin Cikán / Kryštof Zapletal

 

Představení je určeno pro diváky 14+

Délka představení: 2 hodiny a 40 minut včetně přestávky

Další informace:  harlekyn.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: