Stefan Vögel - Dobře rozehraná partie

Stefan Vögel - Dobře rozehraná partie, Divadlo Kalich Praha

Vstupné: 680 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo Kalich Praha

Předplatné „A“ PODZIM 2023

 

V hlavních rolích žhavé novinky se Vám hned po pražské premiéře představí vynikající Barbora Hrzánová a Radek Holub!!! Nenechte si ujít zcela nové představení s Bárou Hrzánovou a Radkem Holubem exklusivně v Městském divadle v Českém Krumlově!!!

Režie: Lída Engelová

Barbora Hrzánová a Radek Holub si jako svou novou společnou inscenaci vybrali na českých jevištích již prověřenou, výborně napsanou komedii Dobře rozehraná partie, na níž se opět sejdou s vyhlášenou režisérkou Lídou Engelovou, se kterou mají za sebou už několik úspěšných spoluprací.

Dobře rozehraná partie v sobě skrývá velké téma, a to sílu přátelství, zájmu o sebe navzájem, ochoty si pomoci a být si nablízku, i když to kolikrát není zrovna jednoduché, ale o to cennější je nahlížet na to s humorem. Hru napsal Stefan Vögel, sám kabaretiér, který umí dobře pointovat jak slovně, tak situačními gagy. Je jímavá, směšná, místy hluboká, tedy přesně taková, jaká by měla být hra, v níž se herci mohou pustit za hranice svých životních a hereckých zkušeností.

 

Hrají:

BARBORA HRZÁNOVÁ

RADEK HOLUB

LUKÁŠ JUREK

ANTONÍN HOLUB / ROMAN TOMEŠ

BARBORA MOŠNOVÁ

 

Po boku Barbory Hrzánové a Radka Holuba se diváci mohou těšit na Lukáše Jurka a poprvé na českém profesionálním jevišti se představí po svém návratu ze studií herectví ve Francii Antonín Holub, syn Hrzánové a Holuba. Alternovat ho bude Roman Tomeš.

 

Délka představení: cca 2 hodiny a 10 minut s přestávkou

Další informace:  www.divadlokalich.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: