Stefan Vögel - Dobře rozehraná partie

Stefan Vögel - Dobře rozehraná partie, Divadlo Kalich Praha
pondělí
11.12.2023
19:30 - 21:40

Městské divadlo Český Krumlov
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo Kalich Praha

Předplatné „A“ PODZIM 2023

 

V hlavních rolích žhavé novinky se Vám hned po pražské premiéře představí vynikající Barbora Hrzánová a Radek Holub!!! Nenechte si ujít zcela nové představení s Bárou Hrzánovou a Radkem Holubem exklusivně v Městském divadle v Českém Krumlově!!!

Režie: Lída Engelová

Barbora Hrzánová a Radek Holub si jako svou novou společnou inscenaci vybrali na českých jevištích již prověřenou, výborně napsanou komedii Dobře rozehraná partie, na níž se opět sejdou s vyhlášenou režisérkou Lídou Engelovou, se kterou mají za sebou už několik úspěšných spoluprací.

Dobře rozehraná partie v sobě skrývá velké téma, a to sílu přátelství, zájmu o sebe navzájem, ochoty si pomoci a být si nablízku, i když to kolikrát není zrovna jednoduché, ale o to cennější je nahlížet na to s humorem. Hru napsal Stefan Vögel, sám kabaretiér, který umí dobře pointovat jak slovně, tak situačními gagy. Je jímavá, směšná, místy hluboká, tedy přesně taková, jaká by měla být hra, v níž se herci mohou pustit za hranice svých životních a hereckých zkušeností.

 

Hrají:

BARBORA HRZÁNOVÁ

RADEK HOLUB

LUKÁŠ JUREK

ANTONÍN HOLUB / ROMAN TOMEŠ

BARBORA MOŠNOVÁ

 

Po boku Barbory Hrzánové a Radka Holuba se diváci mohou těšit na Lukáše Jurka a poprvé na českém profesionálním jevišti se představí po svém návratu ze studií herectví ve Francii Antonín Holub, syn Hrzánové a Holuba. Alternovat ho bude Roman Tomeš.

 

Délka představení: cca 2 hodiny a 10 minut s přestávkou


Další informace:
https://www.divadlokalich.cz/