O princezně, Luciášovi a makových buchtách

O princezně, Luciášovi a makových buchtách, CZIDIVADLO Praha

Vstupné: 100 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

CZIDIVADLO Praha

Určeno dětem z MŠ od 4 let a 1. - 4. tříd ZŠ

 

Veselá pohádka s písničkami v sobě ukrývá ponaučení o tom, že odvaha, malý čin a laskavá mysl, spolu s vírou v kouzelné proměny, umí dělat opravdové zázraky. Tato klasická, romantická pohádka pro děti od 4 do 11 let má za sebou přibližně 300 úspěšných repríz po Čechách a Moravě. Pohádka vypráví o princezně Albertině, která by se ráda vdávala, o čertovi Luciášovi, vrchním správci pekelného nepořádku, který si hledá nevěstu a o tom, co všechno se stane, když se spolu setkají. Zvítězí peklo nebo láska?

Děti uvidí poutavý příběh, mohou se nechat unášet dějem klasické pohádky i živě reagovat. Výpravná scéna, rekvizity a neobvyklá zápletka, je pobaví a zaujme. Výraznou součástí inscenace jsou romantické, téměř muzikálové melodie písniček. Hudbu pro ně složila Eva Klein.

 

Představení je určeno dětem od 4 do 11 let!

Scénář a texty k písním: Hana Czivišová

Režie a výprava: Samiha Maleh, hudba: Eva Klein

 

Hrají a zpívají:

Princezna Albertina / HANA CZIVIŠOVÁ

Čert Luciáš / BRONISLAV KOTIŠ nebo JAKUB HUBERT

Hlas Belzebuba / MIROSLAV TÁBORSKÝ

 

Nenechte si ujít!!!

 

Délka představení: 60 minut bez přestávky

Další informace:  www.czidivadlo.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: