Fred Apke - Slepice na zádech

Fred Apke - Slepice na zádech, Divadlo UNGELT Praha
středa 11. 10. 2023 od 19:30 hod.vyprodáno

Vstupné: 980 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo UNGELT Praha

Strhující groteska v hereckém koncertu dvou výrazných hereckých osobností v dnes již kultovním představení Divadla UNGELT!!!

Režie: Jaromír Dulava, překlad: Michal Kotrouš, dramaturgie: Pavel Ondruch, kostýmy: Ladislava Koukalová, světla a zvuk: Michal Brodec, Tomáš Dvořan a David Zelinka

 

Hrají: VOJTĚCH DYK a TATIANA DYKOVÁ

 

Muž zapomněl na její narozeniny. Je to dostatečný důvod k vraždě? Bláznivá groteska o šílenství, k němuž vás dožene manželství.

Nenechte si určitě ujít dnes již legendární inscenaci Divadla UNGELT, která přijíždí exkluzivně do Městského divadla v Českém Krumlově!!! Nenechte si ujít tento výjimečný a strhující divadelní zážitek!!!

Délka představení:  2 hodiny včetně přestávky

Další informace:  www.divadloungelt.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: