Pan Halpern a pan Johnson

Pan Halpern a pan Johnson, Divadlo UNGELT Praha
středa 6. 12. 2023 od 19:30 hod.více než 20 volných míst

Vstupné: 990 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo UNGELT Praha

SLAVÍME 30 LET – MĚSTSKÉ DIVADLO ČESKÝ KRUMLOV

Slavnostní přípitek a pohoštění v ceně vstupenky. 

 

Strhující herecký koncert dvou hereckých osobností a legend českého divadla v dnes již kultovním představení Divadla UNGELT!!!

Autor: Lionel Goldstein
Režie: LADISLAV SMOČEK, překlad: Pavel Dominik, výprava: Alena Schaferová, světla a zvuk: Michal Brodec, Tomáš Dvořan a David Zelinka


Hrají: PETR KOSTKA a FRANTIŠEK NĚMEC


U hrobu paní Florence se setkají dva staří muži, pan Halpern a pan Johnson. Jednoho z nich čeká velké překvapení ... Hra měla světovou premiéru v Londýně a svou poslední roli v životě si v ní zahrál Sir Laurence Olivier.


Nenechte si určitě ujít dnes již legendární inscenaci Divadla UNGELT, která přijíždí exkluzivně do Městského divadla v Českém Krumlově, aby společně s námi oslavila 30 let Vašeho divadla!!! Nenechte si ujít tento výjimečný večer a strhující divadelní zážitek!!!

Stávající předplatitelé našeho divadla mohou na toto výjimečné představení uplatnit 30% slevu (pouze v pokladně divadla).

 

Délka představení: 2 hodiny včetně přestávky

Další informace:  www.divadloungelt.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: