Otec

Otec, Indigo Company Praha
úterý 11. 6. 2024 od 19:30 hod.

Vstupné: 720 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Indigo Company Praha

PŘEDPLATNÉ "A" JARO 2024

Dojemná a současně vtipná tragikomedie o jednom smutném fenoménu naší doby – o Alzheimerově chorobě, ve které se vám v hlavní roli Andrého představí vynikající JAN VLASÁK!!!

Hra psaná z pohledu muže, jenž je tímto neduhem postižen. Jednotlivé scény se vzájemně popírají, postavy mají více podob a příběh se skládá nepřímo, skoro až detektivně... Andrému je osmdesát, býval tanečník a žije se svou dcerou Anne a jejím manželem Antoinem. Anebo býval inženýr, jehož dcera Anne se odstěhovala do Londýna za novým přítelem Pierrem? Proč má uprostřed odpoledne pyžamo? Kam se poděly jeho hodinky? A co dělá v jeho kuchyni ten cizí člověk s kuřetem? Touží po klidném životě, ale najednou už nic nějak nedává smysl.

Autor: Florian Zeller

Režie: Petr Svojtka

Dále hrají: Aleš Procházka / Jiří Štrébl, Veronika Gajerová, Radim Kalvoda / Zdeněk Vencl, Jana Trojanová / Lenka Zbranková, Lilian Fischerová / Tereza Vítů

Délka představení: 2 hodiny a 10 minut s přestávkou

Další informace:  www.indigocompany.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: