Limonádový Joe

Limonádový Joe, Divadlo A. Dvořáka Příbram
čtvrtek 3. 10. 2024 od 19:30 hod.více než 20 volných míst

Vstupné: 680 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo A. Dvořáka Příbram

Vážení a milí diváci,

s potěšením Vám můžeme oznámit náhradní termín zrušeného představení inscenace LIMONÁDOVÝ JOE, které jsme byli nuceni zrušit z důvodu nemoci 19. 3. 2024.

Díky vstřícnému přístupu Divadla A. Dvořáka a především maximálně vytíženého Aleše Hámy jsme Vám schopni představení nahradit již 3. 10. 2024. Vaše předplatné a vstupenky na výše uvedené představení zůstávají v platnosti a můžete je uplatnit ve výše uvedeném novém náhradním termínu, tj. 3. 10. 2024 v 19.30 hodin v Městském divadle Český Krumlov.

Děkujeme Vám a těšíme se na setkání s Vámi ve Vašem oblíbeném divadle.

Případné dotazy rádi zodpovíme na: tel. 702 217 526,  popř. mail: vstupenky@divadlock.cz

 

Autoři: Jiří Brdečka, Vlastimil Hála, Jan Rychlík

Režie: Milan Schejbal

Dramaturgie: Pavlína Schejbalová, Kateřina Fixová. Výprava: Miroslav Král. Hudební spolupráce: Zdeněk Dočekal. Choreografie: Martin Pacek, Petra Zídková.

Hrají: MARTIN HOLZKNECHT, ALEŠ HÁMA, ANNA FIXOVÁ, Eliška Nejedlá, Václav Rašilov, Lukáš Typlt, Jan Konečný, Jaroslav Someš, Šimon Knápek, Petr Beleš, Martin Dusbaba, Petr Florián, Kryštof Grygar, Robert Tyleček, Monika Timková, Lucie Valenová, Zdeněk Dočekal...

Nesmrtelná parodie na westernové příběhy, známá především díky filmovému zpracování se slavnými melodiemi, v níž si autor dělá legraci nejen z naivních barvotiskových příběhů o „neohrožených mstitelích bezpráví“, ale třeba i z fenoménu reklamy.

 

Představení je určeno pro diváky 10+

Délka představení: 2 hodiny a 20 minut s přestávkou

Další informace:  www.divadlopribram.eu

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: