Brouk Pytlík

Brouk Pytlík, Docela velké divadlo Litvínov
neděle 28. 1. 2024 od 15:00 hod.

Vstupné: 160 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Docela velké divadlo Litvínov

Pokračování příběhů dvou kamarádů Ferdy a Pytlíka z palouku, kam se do jezírka, kde bydlí statečný a hodný, i když trochu jedovatý, Pavouk Vodouch, přistěhuje zlý Potápník s půvabnou Splešťulí Blátivou a začne všem poroučet. Ferda a jeho kamarádi - Cvrček, Ploštice Ruměnice, Škvor policajt, Luční Koník a samozřejmě Brouk Pytlík se společně snaží palouček zachránit. Ferda má narozeniny, na kterých se objeví i Beruška a Housenka Pepina. A protože je Ferda už z práce hodně unavený, vezme ho Pepina na výlet a na paloučku se ho rozhodne zastoupit Brouk Pytlík.

Na námět Ondřeje SEKORY, napsala a zdramatizovala Jana GALINOVÁ
hudba a texty písní Jan TUREK, choreografie Lenka LAVIČKOVÁ
scéna Hynek DŘÍZHAL, kostýmy Tomáš KYPTA a Roman DOBEŠ

režie: Jurij GALIN

Hrají, zpívají a tančí: Robert STODŮLKA, Petr KOZÁK, Lenka LAVIČKOVÁ,Markéta VELÁNOVÁ, Lukáš MASÁR, Michal ŽIŽKA, Petr ERLITZ a ze zvukového záznamu Jana GALINOVÁ a Jindřich LENC

Délka představení: 65 minut

Další informace:  www.docelavelkedivadlo.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: