Hrdinové

Hrdinové, Divadlo KOMORNÍ KALICH Praha
čtvrtek 4. 4. 2024 od 19:30 hod.více než 20 volných míst

Vstupné: 560 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo KOMORNÍ KALICH Praha

PŘEDPLATNÉ A PODZIM 2023 ( náhradní představení za Intimní příběhy z ráje)

 

Francouzská komedie v hereckém koncertu tří výrazných hereckých osobností: PETRA KOSTKY, JAROSLAVA SATORANSKÉHO a MIROSLAVA VLADYKY v představení pražského divadla Komorní Kalich!!!

Režie: Petr Slavík

Překlad: Jan Cimický, kostýmy: Simona Jetmarová, scéna: Vladimír Hruška, hudba: Martin Němec

Hrají: PETR KOSTKA jako Gustav, JAROSLAV SATORANSKÝ jako René a MIROSLAV VLADYKA jako Ferdinand.

Tři veteráni z první světové války, Gustav, René a Fernand, spolu žijí v domově důchodců – pravidelně se setkávají na terase svého současného útočiště, vzpomínají na svou minulost a popichují se, aniž tuší, že největší bitva jejich života je teprve čeká. Jeden je cynik s velkým srdcem, trpící strachem z vnějšího světa. Druhý každou chvíli omdlévá kvůli střepině ze šrapnelu, uvízlé v jeho hlavě, a není proto schopen vést delší konverzaci.

Třetí je pragmatik a opatrný optimista, který se – navzdory svému kulhání – pokouší stát nohama pevně na zemi. Tato trojice se v jednu chvíli rozhodne vzepřít monotónnímu životu „ve výslužbě“, v němž jedinou perspektivu představuje smrt, a společně si naplánují výpravu na kopec na obzoru, na jehož vrcholu se vítr prohání větvemi topolů. Uspějí naši hrdinové v tomto svém posledním životním dobrodružství? A potvrdí pravidlo, že člověk je jen tak starý, jak se cítí?

Nenechte si určitě ujít dnes již legendární inscenaci Divadla UNGELT, která přijíždí exkluzivně do Městského divadla v Českém Krumlově!!! Nenechte si ujít tento výjimečný a strhující divadelní zážitek!!!

Délka představení:  2 hodiny včetně přestávky

Další informace:  www.divadlokalich.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: