Larry John McNally

Larry John McNally, Koncert v rámci The I Rise Up Tour
pondělí 25. 3. 2024 od 20:00 hod.více než 20 volných míst

Vstupné: 240 Kč/předprodej, 300 Kč/na místě

Divadelní klub Ántré
Horní Brána, ulice Horní 2, Český Krumlov, 381 01

Koncert v rámci The I Rise Up Tour

Již přes čtyřicet let slýcháváme v podání hvězd hudebního nebe skladby z alb ověnčených Grammy. Málokdo tuší, že za řadou z těchto hitů je žádaný americký songwriter Larry John McNally. Ten se v rámci svého evropského turné The I Rise Up Tour představí 25. března i v Česku na koncertě v Českém Krumlově.

Jeho nezaměnitelné textařské umění, prolínající se s hudebním cítěním na pomezí folku, blues, jazzu, rocku a r‘n’b, se stalo žádaným mezi legendami světové hudby. McNallyho autorský katalog obsahuje skladby známé v podání velikánů, jakými jsou například Joe Cocker, Chaka Khan, The Eagles, Rod Stewart, Bonnie Raitt, Aaron Neville, Leni Stern, Mavis Staples a nespočet dalších.

Vstupné:
předprodej 240 Kč
na místě 300 Kč

Další informace:  www.larryjohnmcnally.com

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: