Two Towers Hulu Jazz

Two Towers Hulu Jazz, koncert
pátek 17. 5. 2024 od 20:00 hod.

Vstupné: 220 Kč

Divadelní klub Ántré
Horní Brána, ulice Horní 2, Český Krumlov, 381 01

koncert

Vážení diváci,  z technických důvodů jsme byli nuceni přesunout koncert Two Towers Hulu Jazz na pátek 17. 5. 2024 od 20:00 hod. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se za způsobené komplikace a doufáme, že nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

 

Jazz a swing okořeněný špetkou muzikálu, šansonu a funky. Klasické melodie oděné do moderních kabátků. Spojení talentu s humorem a nadšením z hudby.

Nápad na společné vystupování vznikl v srpnu 2012 během Letní jazzové dílny Karla Velebného ve Frýdlantu. „Co na tom, že jsme každý odjinud? Když potkáte někoho, s kým je vám na jevišti tak dobře, dálka nehraje roli!“ Pod tímto heslem vzniklo nejdříve Jazzové duo HULU (HUdebně-Léčebný-Ústav) ve složení klavír a zpěv. Brzy se však duo rozrostlo v trio s kontrabasem, záhy na to do finální podoby, tedy kvintetu s trumpetou a bicími.

 

Link na FB: https://www.facebook.com/tthulujazz/ 

Další informace:  www.tthulujazz.cz

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: