Velikonoční pohádka

Velikonoční pohádka, Teátr Pavla Šmída
pondělí 8. 4. 2024 od 08:30 hod.Objednat vstupenkypondělí 8. 4. 2024 od 10:30 hod.Objednat vstupenky

Vstupné: 100 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Teátr Pavla Šmída

„Ten malý nevinný Ježíšek v jesličkách je jeden a ten samý jako ten pán přibitý na kříži? To asi nebude moc pohádka pro děti, pane učiteli. To se mi moc hrát nechce.“ „Neboj, Vojtěchu, jako každá správná pohádka i tato bude mít dobrý konec.“

Loutkář, kejklíř a komediant Vojtěch se setkává se svým panem učitelem, aby spolu sehráli Velikonoční pohádku. Zatímco Vojtěch coby loutkář má připravené klasické loutkové divadlo, tedy kukátkovou scénu a loutky z lidových pohádek, pan učitel přichází vybaven jen starou biblí. Přesto, nebo možná právě proto, spolu dokážou rozehrát prastarý příběh o lásce a obětování se za druhé, za nás za všechny.

Hrají: VOJTĚCH VRTEK A PAVEL ŠMÍD

Režie: Stanislava Kočvarová, scénář: Pavel Šmíd, scéna: Vojtěch Vrtek, malovala Simonetta Šmídová, loutky: Jan Růžička

 

Délka představení: 60 minut bez přestávky

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: