Drazí rodiče

Drazí rodiče, Divadlo VERZE Praha
čtvrtek 17. 10. 2024 od 19:30 hod.

Vstupné: 720 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo VERZE Praha

PŘEDPLATNÉ „PLUS" PODZIM 2024

 

Hra Drazí rodiče je nominována na prestižní ocenění Moliere v kategorii Nejlepší francouzská komedie.

Strhující herecký koncert Davida Prachaře, Ondřeje Rychlého, Aleny Štréblové, Matouše Rumla a Terezky Rumlové v komediálním francouzském divadelním hitu!!!

Pierre, Jules a Louise jsou příkladní sourozenci, mají se navzájem rádi a milují své rodiče. Když je jejich rodiče požádají, aby je neodkladně navštívili, protože jim potřebují něco důležitého říct, rozrušení mladí lidé se začnou obávat toho nejhoršího. Jejich nejhorší obavy se (naštěstí?) nenaplní, ale i tak zpráva, kterou jim rodiče sdělí, otřese dosud pevnými rodinnými základy. Velmi brzy si sourozenci začnou přát to, čeho se při příchodu nejvíc obávali.

Drazí rodiče je komedie o rodině, lásce, penězích, chamtivosti, sourozeneckých vztazích, pomíjivosti citů, temné stránce, která dřímá v každém z nás, a o rodičích a dětech. Dluží něco rodiče svým dětem?

Text nabízí pět vyrovnaných hereckých partů a skvělou kombinaci lehkého humoru a ostrého cynizmu. S postavami této drsnější rodinné komedie se lze až nebezpečně snadno identifikovat.

NOVÝ konverzační hit z Divadla VERZE v předpremiéře exkluzivně v Českém Krumlově!

Autoři: Emmanuel Patron, Armelle Patron

Režie: Thomas Zielinski

Hrají: DAVID PRACHAŘ, ONDŘEJ RYCHLÝ, ALENA ŠTRÉBLOVÁ, MATOUŠ RUML a TEREZKA RUMLOVÁ

Délka představení: cca 2 hodiny

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: