Den Kiwi

Den Kiwi, Divadlo KALICH Praha
pondělí 9. 12. 2024 od 19:30 hod.

Vstupné: 720 Kč

Městské divadlo Český Krumlov
Horní ulice 2, Český Krumlov, 381 01

Divadlo KALICH Praha

PŘEDPLATNÉ „PLUS" PODZIM 2024

Nová bravurní komedie DIVADLA KALICH ve hvězdném obsazení!!! Jen pár dní po pražské premiéře exkluzivně pro Vás v Městském divadle v Českém Krumlově!!!

Šedesátník Bernard Laroche je účetní. Strohý, až maniakálně puntičkářský člověk, ale hlavně notorický stěžovatel. Po smrti své milované ženy se naprosto uzavřel před okolním světem. Chodí jen do své kanceláře, s nikým se nestýká, i se svým jediným synem se vídá maximálně jednou za rok. V jeho přesně naplánovaném samotářském životě není místo na sebemenší náhodu.

Dokud ale jednoho dne nezjistí, že mu z ledničky zmizel jeden jogurt. Postěžuje si na tuto „nehoráznou krádež“ doktorce Paynové při své pravidelné návštěvě její psychiatrické ordinace. Věřili byste, že zmizení jednoho obyčejného jogurtu může nastartovat velkou změnu v Bernardově dosavadním životě? Neobyčejná a půvabná komedie je inspirovaná skutečnou událostí, která se stala v roce 2008 v Japonsku.

Autor: Laetitia Colombani 

Režie: JANA KALIŠOVÁ

Hrají: RADEK HOLUB, ANNA POLÍVKOVÁ, PETR BUCHTA a BARBORA MOŠNOVÁ

Délka představení: 140 minut včetně přestávky

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: