ONDŘEJ SEKORA – FERDA MRAVENEC ... ZRUŠENO

ONDŘEJ SEKORA – FERDA MRAVENEC ... ZRUŠENO, DOCELA VELKÉ DIVADLO Litvínov

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 80 Kč

DOCELA VELKÉ DIVADLO Litvínov

S přihlédnutím k současnému vývoji koronavirové situace a omezujícím vládním opatřením jsme nuceni zrušit divadelní představení pro školy, a to do 31. 12. 2020. Bohužel nelze školní představení divácky obsadit tak, abychom alespoň pokryli náklady na jejich pořádání.

Zároveň jsme přihlédli i k dynamicky se měnícím podmínkám a situaci ve školství, kdy je pro vás tato situace velmi složitá a máte odpovědnost za zdraví svěřených dětí, tudíž všechny mimoškolní aktivity velice zodpovědně posuzujete.

Jistě se shodneme na tom, že návštěva divadla a kulturních akcí plní i vzdělávací funkci a patří k základnímu vzdělání našich dětí. Budeme vám velice vděčni, když budete naši programovou nabídku vést v patrnosti a až se situace zlepší, budeme mít možnost vás opět přivítat v hledišti našeho – vašeho divadla.

určeno pro MŠ a I. stupeň ZŠ

Veselá pohádka a velmi výpravná podívaná plná dobrodružství slavného malého hrdiny s puntíkovaným šátkem a jeho přátel z knížek Ondřeje Sekory. Kamarádství s Cvrčkem, Plošticí Ruměnicí a Broukem Pytlíkem, spory s panem Hlemýžděm a Škvory policajty, stavba vozíku a hon na Koníka, tanec s Housenkou a boj s Mravkolvem a jeho synem Ťutínkem nenechá klidným žádného z malých ani velkých diváků.  A některé písničky si zpívají děti už při odchodu z divadla.

Na námět Ondřeje SEKORY napsala a zdramatizovala Jana GALINOVÁ.

 

Hudba a texty písní: Jan TUREK, choreografie Lenka LAVIČKOVÁ

scéna: Hynek DŘÍZHAL, kostýmy: Tomáš KYPTA a Roman DOBEŠ

Režie: Jurij GALIN

 

Hrají, zpívají a tančí Robert STODŮLKA, Petr KOZÁK, Lenka LAVIČKOVÁ,

Markéta VELÁNOVÁ, Lukáš MASÁR, Michal ŽIŽKA, Petr ERLITZ

a ze zvukového záznamu Jana GALINOVÁ a Jindřich LENC

Délka představení: 70 minut bez přestávky
Další informace:
https://www.docelavelkedivadlo.cz/cz