DASHA A BIG BAND G. BROMA - ZRUŠENO

DASHA A BIG BAND G. BROMA - ZRUŠENO, Slavnostní koncert k výročí 75 let ČRo České Budějovice

Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01

Vstupné: 249 Kč

Slavnostní koncert k výročí 75 let ČRo České Budějovice

 

„S ohledem na aktuální epidemiologický stav a z něj vyplývajících omezení, spolu se snahou ochránit návštěvníky a další účastníky koncertu před riziky, jsme bohužel nuceni zrušit akci k oslavě 75. let Českého rozhlasu České Budějovice 5.10.2020 v divadle v Českém Krumlově.Akce byla včas naplánována a po všech stránkách dobře připravena, ale objektivní stav neumožňuje její konání. Věřím, že koncert budeme moci nabídnout našim posluchačům a všem návštěvníkům v klidnější a bezpečnější době i s tím, že bude mnohem více důvodů ke společné oslavě a příjemnému kulturnímu zážitku.Děkuji všem kolegyním a kolegům za výbornou přípravu a těším se, že brzy bude příležitost i klid pro uskutečnění této i dalších odložených akcí.Přeji klidné a bezpečné dnyIng. Zdeněk Duspiva ředitel Českého rozhlasu České Budějovicea Českého rozhlasu Vysočina

 

Vstupenky je možné vrátit v místě, kde byly zakoupeny. E-vstupenky zašlete spolu s uvedením čísla účtu na email vstupenky@divadlock.cz.

 

Orchestr slavící letos 80 let své existence a v současnosti vystupující pod křídly Českého rozhlasu má za sebou slavnou minulost, ale zdobí jej i pozoruhodná současnost. Každý jeho koncert je oslavou swingu a jazzu.

Pod taktovkou Vladimíra Valoviče se rozezní nejen skvělá hudba v podání Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma, ale také hlas držitelky Thalie a pěvecké hvězdy pořadu Stardance  - zpěvačky Dashy.

Výtěžek z koncertu bude věnován Světlušce, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu.


Další informace:
https://www.dasha.cz/