Předplatné "A" podzim 2023

HRDINOVÉ - Gérald Sibleyras (termín v jednání)

Divadlo KOMORNÍ KALICH Praha

Francouzská komedie v hereckém koncertu tří výrazných hereckých osobností: PETRA KOSTKY, JAROSLAVA SATORÁNSKÉHO a MIROSLAVA VLADYKY v představení pražského divadla Komorní Kalich!!!

Režie: Petr Slavík, překlad: Jan Cimický, kostýmy: Simona Jetmarová, scéna: Vladimír Hruška, hudba: Martin Němec

Hrají: PETR KOSTKA jako Gustav, JAROSLAV SATORANSKÝ jako René a MIROSLAV VLADYKA jako Ferdinand.

Tři veteráni z první světové války, Gustav, René a Fernand, spolu žijí v domově důchodců – pravidelně se setkávají na terase svého současného útočiště, vzpomínají na svou minulost a popichují se, aniž tuší, že největší bitva jejich života je teprve čeká. Jeden je cynik s velkým srdcem, trpící strachem z vnějšího světa. Druhý každou chvíli omdlévá kvůli střepině ze šrapnelu, uvízlé v jeho hlavě, a není proto schopen vést delší konverzaci.

Třetí je pragmatik a opatrný optimista, který se – navzdory svému kulhání – pokouší stát nohama pevně na zemi. Tato trojice se v jednu chvíli rozhodne vzepřít monotónnímu životu „ve výslužbě“, v němž jedinou perspektivu představuje smrt, a společně si naplánují výpravu na kopec na obzoru, na jehož vrcholu se vítr prohání větvemi topolů. Uspějí naši hrdinové v tomto svém posledním životním dobrodružství? A potvrdí pravidlo, že člověk je jen tak starý, jak se cítí?

Nenechte si určitě ujít dnes již legendární inscenaci Divadla UNGELT, která přijíždí exkluzivně do Městského divadla v Českém Krumlově!!! Nenechte si ujít tento výjimečný a strhující divadelní zážitek!!!

Délka představení:  2 hodiny včetně přestávky

CENÍK

základní 2.080 Kč
senior, ZTP 1.950 Kč
Klub mladého diváka 1.040 Kč
student, balkon 4. a 5. řada 1.300 Kč

KOUPIT PŘEDPLATNÉ


Podívejte se také na PŘEDPLATNÉ "PLUS" podzim 2023

 

Změna programu vyhrazena !!

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: