AKTUALITY & NEPŘEHLÉDNĚTE

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!
DOPLNĚNÍ TERMÍNŮ  - ZMĚNY.

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2019 - ZMĚNA PROGRAMU
14.9.2021 – náhradní představení VEJŠLAP – za představení „ODPOČÍVEJ VE SVÉM POKOJI“ 

PŘEDPLATNÉ "A" JARO 2020 - DOPLNĚNÍ TERMÍNU
01.11.2021 - náhradní termín představení RELATIVITA

Přeložená představení, představení mimo předplatné a koncerty v Městském divadle Český Krumlov

 

Pohádky v Městském parku Český Krumlov - léto 2021
Folk & blues v Klášterech Český Krumlov - léto 2021

 

Letní mezinárodní interpretační kurzy 2021
Koncerty - Klášter Klarisek Český Krumlov a Městské divadlo Český Krumlov - červenec 2021

 

Letní taneční kurzy Jiřího Horáka 2021

 

Vážení a milí diváci, 

dovolujeme si Vám sdělit, že i přes přislíbené rozvolnění vládních opatření a pravděpodobné znovuotevření divadel od 24. května, jsme se rozhodli přeložit všechna květnová a červnová představení do podzimní sezóny. 

Nová pravidla by nám umožnila pouze částečnou účast diváků, což by u některých inscenací znamenalo, že musíme některé z vás “nechat doma” i přes to, že na představení čekáte a těšíte se i déle než jeden rok. Nechceme určovat, kdo smí do divadla a kdo ne. 

Pokud bude situace příznivá a nedojde k dalším omezením, budeme se na Vaši návštěvu těšit začátkem září, kdy uvedeme první odložené tituly. Například Milovat k smrti, kde uvidíte Světlanu Nálepkovou jako Edith Piaf a uslyšíte všechny její nejznámější šansony, Přítelkyně v hlavních rolích s Alenou Mihulovou a Jitkou Smutnou a Nalevo od výtahu, kde si díky Romanu Vojtkovi připomenete francouzskou filmovou komedii s Pierrem Richardem. 

Veškeré informace o nových termínech přeložených představení naleznete na našich webových stránkách www.divadlo.ckrumlov.cz, které průběžně aktualizujeme a také na sociálních sítích - facebooku a instagramu. Předplatné i vstupenky na všechna představení zůstávají v platnosti. 

Chtěli bychom Vás poprosit o trpělivost, neboť stále sjednáváme přesuny u několika inscenací. Pokud by se nám nepodařilo získat nový termín u Vašeho představení do 30.9.2021, vrátíme Vám částku, kterou jste vynaložili na nákup vstupenek či předplatného. 

V případě dotazů nás samozřejmě neváhejte kontaktovat

Vaše Městské divadlo Český Krumlov
tel: 702 217 526
email: vstupenky@divadlock.cz 
web: www.divadlo.ckrumlov.cz

Vstupenky na zrušený koncert Vladimíra Mišíka & ETC, Jamie Marshall & the Amplified Acoustic Band v náhradním termínu 5. 11. 2021 (původní termíny: 15. 4. 2020 a 12. 12. 2020) je možné vracet do 31. 8. 2021. Žádost

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace k prodeji vstupenek

Doporučujeme internetový prodej vstupenek.  V programu nebo přímo v informaci o  představení klikněte na tlačítko  vstupenky  u termínu představení.  Toto tlačítko Vás zavede přímo do sálu, kde můžete vstupenky objednat.

Předprodej a doprodej vstupenek z nabídky “Připravujeme”

Předprodej vstupenek zahajujeme vždy 10.  dne předcházejícího měsíce (pokud není vedením divadla určeno jinak - pak je možno koupit vstupenky dříve - viz výše). Pokud termín zahájení předprodeje vyjde na den pracovního klidu nebo svátek bude zahájení prodeje následující pracovní den. Stejně tak jsou dány do doprodeje zbývající vstupenky na představení, která jsou zařazena do série předplatných (jejich množství je omezeno počtem předplatitelů)

Městské divadlo Český Krumlov v síti FacebookSpojte se s námi v síti Facebook

Pište nám Vaše přání i připomínky, co byste v našem divadle chtěli vidět, čím Vám můžeme udělat ještě větší radost :-) Těšíme se na Vás!