Program

BRAN

BRAN

FOLK & BLUES v Klášteře

středa
28.7.2021
20:00 - 22:00
ST. JOHNNY

ST. JOHNNY

FOLK & BLUES v Klášteře

středa
4.8.2021
20:00 - 22:00
OLIN NEJEZCHLEBA & KYBABU

OLIN NEJEZCHLEBA & KYBABU

FOLK & BLUES v Klášteře

středa
11.8.2021
20:00 - 22:00
VESNA

VESNA

FOLK & BLUES v Klášteře

středa
18.8.2021
20:00 - 22:00
SVĚTÁCI

SVĚTÁCI

PRORADOST

úterý
24.8.2021
19:30 - 21:30
SVĚTÁCI

SVĚTÁCI

PRORADOST

středa
25.8.2021
19:30 - 21:30
ISARA

ISARA

FOLK & BLUES v Klášteře

středa
25.8.2021
20:00 - 22:00
KEITH HUFF – DEŠTIVÉ DNY

KEITH HUFFDEŠTIVÉ DNY

DIVADLO UNGELT PRAHA

úterý
31.8.2021
19:30 - 21:50
JAKUB NVOTA – KOUZELNÁ VYHLÍDKA

JAKUB NVOTAKOUZELNÁ VYHLÍDKA

Divadelní spolek FRÍDA Brno

středa
8.9.2021
19:30 - 21:50
TÁŇA NÁLEPKOVÁ – MILOVAT K SMRTI

TÁŇA NÁLEPKOVÁMILOVAT K SMRTI

Divadelní a filmová agentura Praha

pátek
10.9.2021
19:30 - 21:55
PETER QUILTER – VEJŠLAP

PETER QUILTERVEJŠLAP

DIVADLO UNGELT PRAHA

úterý
14.9.2021
19:30 - 21:30
GÉRARD LAUZIER – NALEVO OD VÝTAHU

GÉRARD LAUZIERNALEVO OD VÝTAHU

PANTHEON PRODUCTION Praha

pátek
17.9.2021
19:30 - 22:00
JEN SILVERMAN – PŘÍTELKYNĚ

JEN SILVERMANPŘÍTELKYNĚ

DIVADLO UNGELT PRAHA

středa
22.9.2021
19:30 - 21:30
DERMOT CANAVAN – TŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE

DERMOT CANAVANTŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE

Divadelní a filmová agentura Praha

pondělí
4.10.2021
19:30 - 21:20
VOJTA " KIĎÁK" TOMÁŠKO A NEZMAŘI
čtvrtek
7.10.2021
DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

ZVÍŘENÝ PRACH TOUR

pátek
8.10.2021
19:30 - 21:00
EDUARDO DE FILIPPO – FILUMENA MARTURANO

EDUARDO DE FILIPPOFILUMENA MARTURANO

Agentura HARLEKÝN Praha

neděle
10.10.2021
19:30 - 21:45
DASHA A ROZHLASOVÝ BIG BAND GUSTAVA BROMA
úterý
12.10.2021
19:30 - 21:30
DUO MATĚJ PTASZEK & JAN STEHLÍK
středa
13.10.2021
20:00 - 22:00
ALOIS A VILÉM MRŠTÍKOVÉ – MARYŠA

ALOIS A VILÉM MRŠTÍKOVÉMARYŠA

Divadlo A. DVOŘÁKA Příbram

neděle
17.10.2021
19:30 - 21:30
MINIPÁRTY KARLA ŠÍPA

MINIPÁRTY KARLA ŠÍPA

s hostem J. A. NÁHLOVSKÝM

středa
20.10.2021
19:30 - 21:10
TARA FUKI – KONCERT

TARA FUKIKONCERT

přeloženo ze 14.10.2020 a 16.3.2021

úterý
26.10.2021
20:00 - 22:00
TOMÁŠ DIANIŠKA – TRANSKY, BODY, VTEŘINY

TOMÁŠ DIANIŠKATRANSKY, BODY, VTEŘINY

DIVADLO PETRA BEZRUČE Ostrava

středa
27.10.2021
19:30 - 21:10
MARK ST. GERMAIN – RELATIVITA

MARK ST. GERMAINRELATIVITA

DIVADLO V ŘEZNICKÉ Praha

pondělí
1.11.2021
19:30 - 21:00
VLADIMÍR MIŠÍK & ETC, JAMIE MARSHALL & THE AMPLIFIED ACOUSTIC BAND
pátek
5.11.2021
19:30 - 21:30
zrušeno
DAVID KOLLER ACOUSTIC
čtvrtek
11.11.2021
19:00 - 21:30
ERIC ASSOUS – PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME
neděle
14.11.2021
19:30 - 21:40
ANETA LANGEROVÁ – DVĚ SLUNCE

ANETA LANGEROVÁDVĚ SLUNCE

ANEB JAK KRÁSNÉ JE BÝT MILOVÁN

úterý
23.11.2021
19:30 - 21:30
PATRICK RYAN – JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU

PATRICK RYANJAK JSEM VYHRÁL VÁLKU

Divadlo A. DVOŘÁKA Příbram

úterý
30.11.2021
19:30 - 22:00
ERNEST THOMPSON – NA ZLATÉM JEZEŘE

ERNEST THOMPSONNA ZLATÉM JEZEŘE

Agentura HARLEKÝN Praha

pondělí
6.12.2021
19:30 - 22:00
LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU

LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU

MUZIKÁL - MOJE LÁSKA

středa
8.12.2021
19:30 - 21:30
JOHNNIE MORTIMER, BRIAN COOK – KDYŽ KOČKY NEJSOU DOMA
pátek
10.12.2021
19:30 - 21:30
GILLES DYREK – BENÁTKY POD SNĚHEM

GILLES DYREKBENÁTKY POD SNĚHEM

PANTHEON PRODUCTION Praha

pondělí
20.12.2021
19:30 - 21:00
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

Agentura Harlekýn Praha

úterý
8.2.2022
19:30 - 21:50

Změna programu vyhrazena !

Hudební pořady v Městském divadle Český Krumlov